SKU: QA65LS03FAUXZN
Model Number: QA65LS03FAUXZN
Operating System: Tizen
Video Format:4K
Aspect Ratio:16:9
Display Resolution:3840x2160
Refresh Rate:120Hz
HDMI Ports:4
USB Ports:3
Sound Output Wattage:60W
Audio Technology:Q-Symphony, Dolby Atmos
Wall Mount Compatibility:Yes
Dimensions (Without Stand):1449.8 x 831.9 x 58.3 mm
Dimensions (With Stand):1449.8 x 877.1 x 297.7 mm
In the Box:TV, Remote, Batteries, Manual
Features:• Modern Frame Design
• Matte Display
• Customizable Bezels
• Slim Fit Wall Mount
• Motion/Brightness Sensor
• Art Store & Photo Upload
Color: Black
Display Type: QLED
Screen Size: 65"